دسته بندی مطالب

ساعت جگوار بر دستان داونی

روبــرت جان داونــی بازیگر معروف سینمای هالیوود است. بر اساس آماری که در مجله فوربس منتشر شد، داونی از 2013 تــا 2107 از پردرآمدتریــن بازیگــران جهان بــوده اســت. او در پنج فیلم بســیار پرفــروش هالیوودی نقش مرد آهنــی را بازی کرد و ثروت و شــهرت فراوانی از این راه به دست آورد.
این هنرپیشه مطرح یکبار برنده جایزه گلدن گلوب شــد و یکبار نامزد جایزه اسکار شد. او در سالهای گذشته در فیلمهای زیادی از جمله شــب بــه خیر و موفق باشــید و زودیاک بازی کرده است. او همچنیــن در ســال ۲۰۰۹ در فیلــم شــرلوک هلمز در نقش شرلوک هلمز به ایفای نقش پرداخت. روز چهارم ســپتامبر ســال 2014 داونــی در مراســم افتتاحیه ســی و نهمین جشــنواره فیلم کانادا شــرکت کرد. فیلم قاضی با بازی داونی در این جشنواره شرکت داشت. وی در این روز هم یک ســاعت از برند جگوار به نام 1958 LeCoultre-Jaeger Geophysic  کــه رنــگ صورتی و طلایی داشت بر دست بسته بود.

در فیلم قاضــی، داونی نقش هانک پالمر که یک وکیل اســت ایفای نقش کرده است. وی به خانه‌ی دوران بچه گی خود باز می‌گردد در شهری که پدرش ســالها قاضی بــوده و حــالا به قتل متهم شده اســت. او تلاش می‌کند تا واقعیت را دریابد و در این راه با اعضای خانواده اش روبرو می‌شود کسانی که سالها پیش آنها را ترک کرده است. ســاعت 1958 Geophysic بعداز تحقیقات فــراوان و به کار بردن فنون و تکنیکهای خاص توســط برند LeCoultre-Jaeger  ارائه شد و به دقت مــورد آزمایش مقاومت و صحت قرار گرفت. با ســاخت این مدل جدید LeCoultre-Jaeger  بــه نوعی به گرامی داشــت ساخت مشــهورترین محصــول خود یعنــی Geophysic پرداخت که در سال 1958ساخته شد. ساعتی منحصر به فرد با طراحی بسیار خاص و وضوح بسیار بالا که به عنوان نماد این برند شــناخته می‌شود. برند Jaeger - همچنین در آن سال حامی مالی جشنواره فیلم کانادا بود. داونــی در فیلــم قاضــی هــم یک Deep LeCoultre-Jaeger Compressor Master Sea  در دست داشت. این ساعت صفحه ای سیاه رنگ داشت دارای دو عقربه فرعی و قاب رویی سیاه رنگ بود. قابــل ذکر اســت که داونی ســفیر رســمی برند LeCoultre-Jaeger اســت و در فیلم‌های دیگر سینمای هالیوود هم می‌توان محصولات دیگر این برند را بر مچ دست این هنرپیشه دید.


برچسب ها: برند جگوار ،برندهای ساعت مچی ،بهترین مارک ساعت مچی مردانه چیست؟ ،برندهای ساعت مچی سوئیسی ،برندهای ساعت موجود در ایران ،ساعت بازیگران معروف ،ساعت بازیگران هالیوود

ارسال دیدگاه


جدید